Czym kierujemy się przy zakupie ubrań najwyższego gatunku i dlaczego nie zawsze bywa to kwestia smaku

Wystarczy odwiedzić sąsiedni sklep odzieżowy, który mija się codziennie w drodze do pracy lub załączyć tablet i rozpocząć poszukiwania na stronach www. A sklepy internetowe dają konsumentowi duży wybór. To tam, w XIX wieku Levie Strauss zaprojektował pierwszy oryginalny model spodni jeansowych. Pierwsze jeansy powstały z myślą o pracownikach fizycznych, jednak z czasem zyskały sobie szerokie uznanie szczególnie wśród młodych ludzi. Obecnie w jeansach chodzą zasadniczo osoby w każdym wieku. Oczywiście spodnie jeansowe można obecnie nabyć w każdej sieciówce, chociaż najlepsze marki, takie jak Wrangler wciąż cieszą się dużą popularnością.

Markowe spodnie nabywamy głównie ze względu na ich niezawodność oraz praktyczną stylistykę. Pasują one nie tylko do klasycznych t-shirtów czy flanelowych koszul. Nierzadko ubrania tego typu nosi się w zestawie z marynarką lub stylową bluzką. Jest to typowy miejski styl, lubiany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. W ciągu lat kurtki skórzane zachwyciły najznamienitsze pokazy mody. Stanowiły podstawę w luksusowych kolekcjach Chanel czy Dolce&Gabbana.

Dziś szyje się je w najbardziej śmiałych fasonach. W sklepach znaleźć możemy modele inspirowane klasyką, lecz wykonane ze skóry ekologicznej. Ubrania dżinsowe są wyjątkowo praktyczne i uniwersalne. Trzeba jednak umieć dobrać spodnie do swojej figury. Na rynku bowiem jest bardzo szeroki wybór, jednakże nie w każdym fasonie będziemy zgrabnie dobrze wyglądać. Powinniśmy zwrócić uwagę na to, jaką mamy figurę i świadomie dokonać zakupu.

Nie zawsze musimy na oślep podążać za modą. Jeśli twój typ sylwetki to jabłko, definitywnie powinnaś unikać fasonów typu skinny (więcej pomocnych wskazówek). Kurtki skórzane można zestawiać dla bardziej drapieżnego looku z kolorowymi sukienkami, tudzież koronkami. Ciekawy efekt uzyskamy, nosząc ją wraz ze zwiewną spódnicą i delikatną bluzką. Jej drapieżny charakter zrównoważą apaszki w pastelowych kolorach. Jeśli ma to być stylizacja „z pazurem”, wystarczy zestawić skórę z rurkami, topem z sieciówki oraz ciężkimi butami.

Uzupełnieniem mogą być naszyjniki, kolczyki lub bransoletki. Jedni chłopi docenią liczne kieszenie naszyte na przodzie, a drudzy wygodne zapięcia na zamek. Jedni zakupią nie zwlekając, a innych będzie interesował sposób czyszczenia, konserwacji oraz użytkowania. Zawsze będzie liczyć się wygoda i solidność wykonania. Poza tym stylowa kurtka ma posiadać w sobie "to coś" i wywoływać zachwyt u wszystkich, którzy na nią popatrzą. Dobór barwy to czysta formalność, ale i kwestia smaku.

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T