Jak zakupić grę dla syna

gra
Autor: RebeccaPollard
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie lubią czasem czuć strach. Wiedzą o tym od dawna autorzy powieści i reżyserzy filmów. Podobnie jest ze światem gier, w którym również mamy okazję zakosztować przygód, z założenia mających wywołać strach i zdumienie. Podczas reklamowania Resident Evil, pewna firma pierwszy raz użyła pojęcia survival horror. Czego możemy się spodziewać po tym gatunku gier? Survival horror to niewątpliwie jeden z najbardziej wciągających gatunków gier na konsolę.

Nastrój grozy, ciemna noc, połączona z mroczną fabułą. Główną ideą tej kategorii gier komputerowych jest dostarczenie graczom wielkich emocji i lekkiego niepokoju. Dużo mrożących krew w żyłach akcji motywem jak z horrorów, sprawia, że włosy stają nam dęba na długi czas.
grając na konsoli
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej cenione w poprzednich czasach były między innymi: hulajnoga, złoty medalik, przenośne radio, deskorolka, biblia dla najmłodszych czy zegarek. Jednak z biegiem czasu upodobania dzieci się zmieniły, a ich pragnienia i świadomość znacznie się powiększyły Dzisiaj już nie wystarczy drobny podarunek lecz prezent najwyższej technologii.

Podobno obecnie najbardziej wyczekiwanym podarunkiem są różnorodne konsole do gier. Duża część osób, podchodzi do ich zakupu wyjątkowo sceptycznie jednak w pierwszej kolejności warto się im wnikliwie przyjrzeć i poznać ich innowacyjną techniką. Wyodrębniamy dwa rodzaje tych urządzeń. W sprzedaży są konsole stacjonarne, czyli takie, które podłącza się do komputera a także konsole przenośne umożliwiające grę w różnorodnych miejscach. Godną polecenia pozycją, przy której nawet największym twardzielom serce zabije mocniej jest Outlast.

To gra na konsolę, z gatunku „jak wyjść z tego cało”. Dlatego najnowsze modele konsol nie będą w stanie otworzyć gry, która jest skopiowana. Do sprawnego działania konsola Xbox potrzebuje dostępu do internetu. Bez tego zakazane jest granie w niektóre gry. Xbox musi łączyć się z witryną Microsoftu co dwadzieścia cztery godziny jeżeli chce się grać codziennie.

W przypadku Sony Playstation nie ma takiego wymogu, jednak z drugiej strony konsola czasami nie pozwoli także na uruchomienie oryginalnej gry pożyczonej od znajomego. Sony uruchomił na każdej konsoli specjalną bazę przyjaciół – jeżeli doda się do niej cudzą konsolę, dopiero wtedy można uruchomić daną grę na tym sprzęcie. Naturalistycznie dobrane efekty dźwiękowe i mroczna grafika spowodują, iż docenimy ten gatunek gier. Gra przedstawia rozbudowaną fabułę, jednak jej posiadacze muszą włożyć wysiłek w jej odkrywanie, samodzielnie szukając wskazówek na temat historii szpitala.
Tags:

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T