Porady dotyczące prawa w ekspresowym tempie

Edukacja, książki
Autor: shho
Źródło: http://sxc.hu
Doradca prawny jest to osoba, która oferuje usługi prawnicze, ale nie należy do żadnych samorządów adwokackich czy też radców prawnych i nie posiada ich uprawnień. Jest to zawód nowoczesny i wolnorynkowy. Doradca prawny jest osobą, która nie kłamie, że zna się na wszystkich gałęziach prawa, ale skupia się na określonej dziedzinie prawa.

Pomoc prawna oferowana przez niego jest w rynkowych cenach. Do jego zadań należy udzielanie porad prawnych, sporządzanie projektów pism. Może on być też pełnomocnikiem w dochodzeniu administracyjnym oraz w niektórych kwestiach cywilnych. W czasach teraźniejszych niejedna osoba lubi współpracę z doradcami prawnymi a ich ilość energicznie rośnie.

Własnych interesantów nie powiadamiają oni tylko o treściach aktów prawnych, które każdy osobiście może wyszukać w Internecie, ale wskazują określone rozwiązanie danego problemu. Jednym słowem mówiąc ich kompetencje są większe aniżeli prawników, którzy skończyli aplikację. Większość z nas nie ma dosyć dużo czasu, aby wybrać się do Kancelarii Prawnej.

Dlatego też z myślą o nich zostały utworzone porady prawne online. Są one dostosowane do konkretnej sytuacji i co najważniejsze są poufne. Można tutaj sięgnąć porady prawnej, doradca ułatwi sformułować przeróżnego rodzaju wnioski, skargi, pozwy do sądu i tym podobne. WWW to wspaniała technologia.

Nie musisz nawet wyjść z mieszkania, żeby pokonać zawiłe sprawy. I to dużo taniej, niż gdzie indziej, albo całkowicie bezpłatnie!

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T