Dobre gry dla naszych najmłodszych

grający w grę na playstation
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe, to w obecnych czasach przewodnia rozrywka, która cieszy się uznaniem nie jedynie wśród młodzieży, lecz też znacznie większa liczba dorosłych w wielu chwilach gra w różnorodne produkcje komputerowe, które są na solidnym poziomie technicznym. Niesamowicie powszechną grą jest aktualnie PES 2014, jaka umożliwia grać w piłkę nożną zarówno z autentycznymi graczami, lecz również z fikcyjnymi. Warto zaznaczyć, że obecnie konsole są tak zrobione, iż mamy szansę na nich grać za pomocą zwykłego pada, ale też oraz możemy w niektórych grach sterować własnym bohaterem za pomocą specjalnej różdżki, przez co nie będziemy mogli ciągle bezsensownie siedzieć na tapczanie. Wspaniałe w tym wszystkim jest to, że gry są skonstruowane w taki sposób, iż wspaniale ma szanse się przy nich zabawić calutka familia, dzięki czemu posiadamy możliwość na naprawdę fajne spędzenie wolnego czasu.

Warto również tutaj zaznaczyć fakt, że takie gry posiadają różnoraką tematykę, a więc każdy odnajdzie dla siebie coś fajnego, a co
gra
najważniejsze nie są one tak drogie, jakby miało szanse się to zdawać. Oczywiście zbyt długie godziny spędzone przy komputerze nie są dobrym nawykiem jednak powinniśmy chociaż spróbować obdarzyć zrozumieniem młodzież, która fascynują się właśnie tą dziedziną. Co więcej, czas spędzony w ten sposób nie zawsze jest całkowicie zmarnowany, ponieważ trzeba zwrócić uwagę, iż komputer to nie wyłącznie niezbyt inteligentne filmiki albo strony internetowe. Przez zaznajomienie się z komputerem młody człowiek może odnaleźć swoją pasję i zainteresować się tym tematem na poważnie. Niezbyt sprawiedliwe zdaje się być także powszechne potępianie wszelkiego rodzaju gier, które podobno powodują, że młodzież staje się bardziej agresywna i ma problemy z osobowością.

Znaczna część dobrych gier bowiem posiada interesującą fabułę i wymaga od grającego przemyślenia każdego wykonywanego ruchu. Gry takie jak chociażby bioshock (recenzja bioshock na Pssite.com) stawiają przed graczem bardzo dużo wyzwań, które prowadzą do jego rozwoju.
Xbox One
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężko sądzić, że każdego z nas stać na całkowicie nową konsolę. A oprócz tego często mamy ogromną chęć na określoną gierkę, lecz również na nieszczęście wychodzi na to, iż nie posiadamy za wielu pieniędzy. Na szczęście mamy dzisiaj aukcje internetowe.

Zatem nie można myśleć, że czymś nierealnym jest zakup konsoli i gierek, np. battlefield 4 (info o battlefield w serwisie pssite.com), która jest niezwykłą grą o tematyce wojennej, na różnego rodzaju aukcjach. A należy zwrócić uwagę, iż zasadniczo w grę wchodzi bardzo duża ilość aukcji. To akurat pewne. Bardzo dobrze, że ciągle gracze w naszym kraju mogą jakby nie patrzeć korzystać z takich alternatyw.

W końcu jeśli mamy do wyboru aż tak wiele aukcji, to bez dwóch byłoby dziwne, gdybyśmy nie korzystali z takich alternatyw. A więc podsumowując: bardzo dobrym sposobem na skuteczną walkę z jakże denerwującą nudą jest kupno konsoli. Choć naturalnie trzeba wspomnieć o tym, iż czymś złym jest uzależnienie się od tego typu form rozrywek.

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T