Markowe zabawki na rynku – Furby

furby
Autor: Christopher
Źródło: http://www.flickr.com
każdy dzieciak to potwierdzi i dorośli w sumie też, przecież i oni byli dziećmi – zabawki są niezastąpione. Zabawki dla dzieci to świat magii, wiedzy, poznawania świata. To konieczny element dzieciństwa. Któż z nas nie wspomina najbardziej uwielbianych zabawek – samochodów czy lalek. Kiedy wspominamy te lata sielanki przed oczyma pojawiają się nam wspomnienie cudownej zabawy, gdzie punktem centralnym byli nasi bohaterowie.

och, wspaniałe, niewinne czasy…
samochodzik
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Od osiemdziesięciu lat pochodząca z Danii marka Lego produkuje najfajniejsze zabawki, jakie kiedykolwiek zaprojektowano. Sławne bratzillaz są idealne dla dzieci dlatego, gdyż bardzo rozbudzają wyobraźnię. Trudno wskazać zabawki, które mogą tak efektywnie jak Lego przez rozrywkę stymulować intelekt młodego człowieka. Dziś w sklepach można kupić wiele różnych kompletów klocków Lego. Marka ma w zwyczaju projektować swoje klocki w tematycznych seriach.

Jeżeli twój młodzieniec uwielbia historie Harry’ego Pottera, podaruj mu komplet, z którego złoży własnoręcznie Hogwart. Dla dzieciaków oczarowanych strażą ogniową najlepszym darem będzie pakiet Lego z czerwonym wozem strażackim i budynkiem remizy.
little tikes
Autor: thatedeguy
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj dostępnych jest tak wiele zabawek edukacyjnych, że bez wątpliwości każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka praktycznie bez żadnego problemu. Kiedy zdecydujesz się na kupno jakiejś zabawki, wówczas bez wątpienia powinieneś także zwracać uwagę na to, z jakiego materiału została zrobiona. Jeżeli chcesz mieć gwarancję, że zabawa konkretną zabawką będzie dla Twojego dziecka w pełni bezpieczna, wtedy bez wątpliwości powinieneś zwracać uwagę również na atesty, jakie ma konkretna zabawka.

Te dwie kwestie – wartość poznawcza oraz atesty to na pewno najważniejsze wiadomości na temat zabawek, na które bez wątpienia powinien zwracać uwagę niemalże każdy rodzic. Kiedy udajesz się w odwiedziny do kogoś z małym dzieckiem i chcesz temu szkrabowi podarować jakiś prezent, wtedy bez wątpienia powinieneś również zwrócić szczególną uwagę na takie sprawy. Karmienie oraz codzienna zabawa z zabawką Furby to spora frajda dla malców. Dzieci widzą w Furbym swojego przyjaciela i to nie bez powodu. Maskotka ta zachowuje się jak żywe zwierzątko.

Puszysty przyjaciel naszego malca wyglądem przypomina wielobarwnego ptaszka. Jest niezwykle mądry oraz włada językiem polskim i furbish. Dziecko uczy Furbiego oraz on uczy malucha, szczególnie życia razem oraz właściwych w określonych sytuacjach reakcji. Nauka poprzez zabawę, to wyjście idealne - http://www.krainazabawy.pl/kalendarze-adwentowe-c-635.html. Dla dzieci, które chodzą, marka proponuje świetne hulajnogi. Rodzicom, którzy dbają o rozwój dzieciaka, Smoby oferuje wielofunkcyjne tablice do malowania i stawiania pierwszych liter. Jeśli pragniesz sprawdzić dogłębnie asortyment oferowany przez przedsiębiorstwo Smoby, zajrzyj na stronę internetową firmy. Serwis jest dobrze zaprojektowany, bez kłopotów więc kupić tam coś dla swojego bobasa - (link do wpisu).

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T