ekran

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woda-zywa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Spory wybór propozycji tabletów - jak sobie z tym poradzić?

tablet Lenovo
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy wybierać spośród akcesoriów do karmienia, akcesoriów do kąpieli, fotelików samochodowych czy zabawek (wyposażenie dla barbie). Jakie atesty powinny posiadać odpowiednie foteliki? Bezpieczeństwo maleństwa jest najważniejsze więc zaopatrując się w fotelik samochodowy kierujmy się rozsądkiem i zdecydujmy się na ten atestowany. Europejskie Certyfikaty Bezpieczeństwa ECE R44-03 oraz ECE R44-04 oznaczają, że dany produkt jest zgodny z obowiązującymi w Europie wymaganiami technicznymi obowiązującymi foteliki samochodowe.

Komedie, filmy przygodowe...

Autor: Panasonic Polska sp. z o.o.
Pochłanianie filmów to z pewnością jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Człowiek wycieńczony, zmęczony po pracy albo innych codziennych zajęciach, ma potrzebę oderwania się od rzeczywistości i uciec właśnie w świat kina. Widz wybiera różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed laptopem czy też projekcja w większym gronie przed kinem domowym z dużym TV. Cel i tak zawsze jest jeden - pełen relaks. Ale odpoczynek przed ekranem postrzegany jest w różny sposób.

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T