turystyka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woda-zywa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Rewelacyjne rozrywki dla polskiego studenta

Absolwenci, studia
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wyszukanym pomysłem na efektywny odpoczynek dla każdego studenta są wycieczki takie jak studenckie obozy. Każdego roku turystyka studencka wydaje się szczególnie rozwiniętą gałęzią w naszym kraju. Często spotykane połączenie rewelacyjnej zabawy z wieloma atrakcjami, a także ze zwiedzaniem okolicznych zabytków czyni możliwą prędką integrację oraz rozwój naukowy. Z tego powodu studenckie obozy są ważnym punktem zainteresowania młodzieży uniwersyteckiej, a znaczenie gałęzi takiej jak turystyka studencka wciąż rośnie.

Darłowo - super miejsce na ukrop 2014

Morze, Bałtyk
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Tatry zupełnie objęte są ochroną w postaci Tatrzańskiego Parku Narodowego. Brzegi potoków oraz wyloty wielkich kotlin tatrzańskich, zatem najniższe partie gór, porastają lasy liściaste rodzaju łęgowego i lasy bukowe z domieszką jodły. Nieco wyższej rosną bory świerkowe i jodłowe, etapowo przechodzące w kosodrzewinę, a później w hale, czyli łąki używane do wypasu owiec. Dzięki temu chroniona jest dziewicza przyroda, która bez przerwy zachwyca tysiące urlopowiczów, którzy bez przerwy odwiedzają te przepiękne tereny.

Dokąd wyjechać w podróż w weekend majowy?

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Region Warmii i Mazur wielokrotnie określamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, aczkolwiek jest on znacznie bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego pseudonim. Na terenie Warmii i Mazur doliczono się mniej więcej 2000 jezior. Ich charakterystyczne usytuowanie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie okazałej przyrody sprawiły, że utworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie należy zarezerwować 10 dni. Zaznaczyć powinno się fakt, że w regionie mieści się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy. Z uwagi na swoje bogate atuty turystyczne Karpacz z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny wśród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest znakomitym miejscem do spędzenia wakacji zarazem latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy pragną spędzić tam wczasy 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T