zamki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woda-zywa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Decydując się na wycieczkę, zaopatrz się w namiot|Jeśli namioty turystyczne to tylko wypróbowana marka

plecak górski
Autor: Tonnerre Lombard
Źródło: http://www.flickr.com
Przygoda, ach przygoda! Zbliża się lato, a wraz z nim czas wakacyjnych wyjazdów. Nie wszystkim pasuje spędzanie kolejnego urlopu w hotelu z basenem. Dla tych osób idealną alternatywą jest na przykład wyjazd na biwak nad wodę, albo w urokliwy zakątek gór. Świetnym pomysłem jest też wyjazd za granicę, w nieznane. Jeśli mamy ochotę na to by wakacje spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy taką przygodę. W ogóle nie musimy robić dziesiątek rezerwacji w hotelach, układać drobiazgowego planu zwiedzania i trzymać się go co do minuty.

Dokąd wyjechać w podróż w weekend majowy?

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Region Warmii i Mazur wielokrotnie określamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, aczkolwiek jest on znacznie bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego pseudonim. Na terenie Warmii i Mazur doliczono się mniej więcej 2000 jezior. Ich charakterystyczne usytuowanie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie okazałej przyrody sprawiły, że utworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie należy zarezerwować 10 dni. Zaznaczyć powinno się fakt, że w regionie mieści się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy. Z uwagi na swoje bogate atuty turystyczne Karpacz z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny wśród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest znakomitym miejscem do spędzenia wakacji zarazem latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy pragną spędzić tam wczasy 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T