sklep

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woda-zywa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Każdy kucharz winien posiadać gadżety do kuchni, jakie ułatwią mu pracę i sprawią, że gotowanie będzie przyjemniejsze

Pieprzniczka i solniczka
Autor: amyshuff
Źródło: http://www.flickr.com
Wprowadzając się do nowego gniazdka lub odnawiając stare wnętrze zawsze należy zadbać o wszelkie szczegóły, aby wygodnie czuć się w nowym miejscu. Należałoby mieć na uwadze każde pomieszczenie, a nie wyłącznie skoncentrować się na wystroju dużego pokoju oraz pokoju sypialnego.

Wolne dni pełne wrażeń

Ognisko
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Dzięki Bogu, zima nas opuściła. W tym roku wyjątkowo mocno dawała się nam we znaki. Mieliśmy już tego zimna po dziurki w nosie. W końcu przyszła wiosna i nastały pogodne dni. Ani się spostrzeżemy, a przyjdzie lato. A to oznacza, że sezon wakacyjny już tuż tuż. Czekamy na odpoczynek z niecierpliwością.

Nowa ledowa jakość

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Mimo, że kalendarzowe lato w pełni, chłodne noce potrafią nam przypomnieć o zbliżającej się jesieni. To, że z końcem lipca coraz mniej jest upalnych nocy z temperaturą sięgającą 20 st. C spostrzegli już nasi dziadkowie, którzy powołali zgrabne przysłowie „od świętej Anki zimne wieczory i poranki”. Parę miesięcy temu zrywaliśmy bazie do wazonu, odbyliśmy wakacyjny urlop, a już za chwilę z łopatą w dłoni będziemy odśnieżać podjazd. Nic to, wszystko ma swój czas, w związku z tym zamiast narzekać na jesienną słotę, dobrze jest zająć się...planowaniem.

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T