pieniądze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woda-zywa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy wiemy, że trzeba płacić odsetki za zwłokę?

podatki, finanse
Autor: Calgary Reviews
Źródło: http://www.flickr.com
Czy znamy wszystkie rozporządzenia odnośnie skarbówki?

Kiedy wpłacamy do urzędu jakieś pieniądze, albo jesteśmy przymuszeni przesyłać tam jakieś pisma, to koniecznie powinniśmy się zapoznać z różnorakiego rodzaju ustawami. Im więcej będziemy przekonani o prawidłowości swoich zachowań, im więcej niejasności zostanie od razu wyjaśnionych, tym większa będzie świadomość, że będziemy mogli spokojnie sypiać, ponieważ wszystko robimy dokładnie tak jak trzeba.

Planujemy wakacje - w jakie miejsce warto się wybrać?

Upragniony wypoczynek zbliża się wielkimi krokami. Sezon letni już niedługo, a zatem czas najwyższy pomyśleć o odpoczynku dla całej rodziny. Wszyscy czekamy z utęsknieniem na porządny odpoczynek. Przez okrągły rok dokładnie spełnialiśmy wszystkie swe obowiązki, zarówno te domowe, jak i zawodowe. Teraz czas na odpoczynek i błogie lenistwo. Został nam jeszcze jedynie wybór konkretnego miejsca.

Co będzie modne w tym sezonie

biżuteria
Autor: Diva
Źródło: diva
Warto spróbować takiego nieprzeciętnego połączenia podczas cieplejszych jesiennych dni. próbujmy wybierać dodatki, które będą uniwersalne, wtedy nie narazimy się na kolejne wydatki. Ważną częścią letniej mody i tak są sukienki letnie (piękne i tanie sukienki letnie !). Nie ważne czy na ramiączkach, krótkie, czy też z odkrytymi plecami, uwydatniające biust, zawsze cieszą się sporą popularnością, w trakcie wakacyjnych miesięcy.

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T