pieniądze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woda-zywa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy wiemy, że trzeba płacić odsetki za zwłokę?

podatki, finanse
Autor: Calgary Reviews
Źródło: http://www.flickr.com
Czy znamy wszystkie rozporządzenia odnośnie skarbówki?

Gdy wpłacamy do urzędu jakieś pieniądze, lub jesteśmy przymuszeni wystawiać tam jakieś dokumenty, to koniecznie powinniśmy się poznać z różnego typu ustawami. Im więcej będziemy pewni swoich działań, im więcej niejasności zostanie natychmiast objaśnionych, tym większa będzie pewność, że będziemy mieli szansę spokojnie sypiać, bo wszystko robimy dokładnie tak jak trzeba.

Planujemy wakacje - w jakie miejsce warto się wybrać?

Upragniony wypoczynek zbliża się wielkimi krokami. Sezon letni już niedługo, a zatem czas najwyższy pomyśleć o odpoczynku dla całej rodziny. Wszyscy czekamy z utęsknieniem na porządny odpoczynek. Przez okrągły rok dokładnie spełnialiśmy wszystkie swe obowiązki, zarówno te domowe, jak i zawodowe. Teraz czas na odpoczynek i błogie lenistwo. Został nam jeszcze jedynie wybór konkretnego miejsca.

Co będzie modne w tym sezonie

biżuteria
Autor: Diva
Źródło: diva
Warto spróbować takiego nieprzeciętnego połączenia podczas cieplejszych jesiennych dni. próbujmy wybierać dodatki, które będą uniwersalne, wtedy nie narazimy się na kolejne wydatki. Ważną częścią letniej mody i tak są sukienki letnie (piękne i tanie sukienki letnie !). Nie ważne czy na ramiączkach, krótkie, czy też z odkrytymi plecami, uwydatniające biust, zawsze cieszą się sporą popularnością, w trakcie wakacyjnych miesięcy.

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T