Znaczenia kamieni szlachetnych dla każdego z ludzi

przez | 4 czerwca 2022
Cyrkon to idealny odpowiednik brylantu, jest bowiem do niego bardzo podobny a często nie sposób go odróżnić od kosztownego diamentu, acz cyrkon posiada z pewnością większy blask. Zazwyczaj kamień tenże jest bezbarwny, jednak występuje także w innych kolorach. Cyrkon nie jest kamieniem występującym w naturze, ale jest sztucznie produkowany. Kiedy ten prześliczny syntetyczny kamień zostanie obudowany w srebro lub złoto jego wartość rośnie i stanowi on zawsze prześliczną, dającą niewiarygodny błysk ozdobę.

brylat idealny dla kobiet

Autor: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com
Szafir to kamień, jaki w wielu swych tonach niebieskiego i błękitu ma olbrzymie pokłady mądrości oraz jest „wszechwiedzącym” kamieniem. Jest on doskonałym symbolem nieskończoności, nieśmiertelności, opóźnia procesy starzenia się nie wyłącznie ciała, ale również ducha. Osoby cierpiące na niewyspanie winny posiadać w swej biżuterii szafir, gdyż on osłabia stany lękowe, zwiększonej nerwowości, a również (sprawdź nas) niedostatku snu. Z całą pewnością aktywuje niewiarygodną siłę, gdyż wspiera w niwelowaniu wszelkich zaburzeń psychicznych. Ludzie, którzy wybierają szafir na swój amulet, posiadają wspaniały związek bazujący na regułach partnerskich a także obustronnym zaufaniu.

Tenże magiczny kamień może być bardzo dobrym towarzyszem dla osób darzących się gorącym uczuciem, miłujących się. Oprócz wielu swoich niebieskich odcieni, jakie powinny mieć osoby szczególnie spod znaku: Strzelca oraz Ryb szafir występuje też w kolorach: żółtym, najodpowiedniejszym dla Wagi, Bliźniąt i Panny, ale również pomarańczowym, specjalnym kolorze dla znaku Byka. Szafiry we wszystkich kolorach przecudnie przedstawiają się oprawione w białe, żółte złoto bądź srebro. Są olśniewającą dekoracją wszelkich pierścionków, naszyjników, kolczyków, a także bransoletek.

Możesz je zobaczyć tutaj:

Cytryn. Bez powątpiewania trzeba rzec, że cytryn to kamień, z którego bije, promieniuje nadzwyczaj pozytywna energia, która nie tylko pomaga uzdrowić ciało ludzkie, ale również jego ducha. Pewnym z tychże przepięknych kamieni jest cytryn, amulet, jaki obudowany w srebro bądź złoto stanowi doskonałą biżuterię dla każdej damy, ale w szczególności jest określony dla ludzi spod znaku: Wodnika, Bliźniąt, Panny oraz Lwa. Cytryny możecie pooglądać tutaj: .
Wszystkie te kamienie zakupimy w hurtowniach kamieni szlachetnych.