Konkurencyjne propozycje sieci komórkowych mobilnego Internetu na kartę

przez | 23 maja 2023
Teraz bardzo cenimy sobie nielimitowaną sposobność korzystania z Internetu. Nowoczesne telefony komórkowe są dostosowane do korzystania z przeglądarek internetowych, a właściciele największych sieci, wychodząc naprzeciw naszym rosnącym potrzebom, proponują pakiety internetowe w coraz bardziej korzystnych cenach.

Internet na mobilnym urządzeniu

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com

W bardzo popularnej ofercie bez abonamentu Orange Pop, mamy do wyboru wiele pakietów internetowych, przystosowanych do naszych preferencji. Jest także możliwość kupna pakietów dwudziestoczterogodzinnych z transferem danych 200MB, miesięcznych z 500MB lub 2GB, a nawet 5GB z nieograniczonymi SMS-ami. Nie zobowiązujemy się do płacenia żadnego abonamentu, po prostu wedle naszych wymagań jednorazowo kupujemy interesujący nas wariant, oczywiście nie rezygnując z obowiązującej taryfy. Dodatkowo w ramach Orange Free na kartę otrzymujemy gratisowe bonusy internetowe, które są zależne od kwoty doładowania. W sumie mamy możliwość zyskać od 500MG aż do 36GB! Promocje dotyczą wszystkich doładowań! Drugą ofertą Internetu mobilnego z dodatkowymi bonusami jest Plus Internet na kartę. Po samej aktywacji starteru otrzymujemy już 3GB darmowego Internetu, a do dwunastu doładowań za co najmniej 20 zł, zyskujemy 1GB gratis. Mamy więc możliwość otrzymania gratis aż 12 GB bardzo szybkiego Internetu w technice LTE.

Nie ma co zwlekać – jeżeli omawiany artykuł Cię zainteresował, kliknij ponadto tu i przeczytaj również podobne oryginalne www (http://www.europell.pl/produkty)!

Naturalnie, aby móc korzystać z tych propozycji potrzebujemy odpowiedniego telefonu. Samsung Corby ma funkcje HTML i WAP, które umożliwiają dostęp do sieci internetowej (internet na kartę od Plusa). Dodatkowo ma spory, wygodny panel dotykowy, który bardzo ułatwia oglądanie stron internetowych, a pamięć wbudowana to aż 96 MB. Z tego powodu Samsung Corby jest bardzo często kupowanym telefonem.

Z całą pewnością trzeba powiedzieć, że jeśli chodzi o Internet mobilny, to Orange jest liderem na rynku telefonii komórkowych (najlepszy starter plus internet na kartę). Orange POP i niesamowicie wygodna funkcja Orange Free na karte gwarantuje oszczędność pieniędzy, jest bardzo permisywna, dostosowująca się do osobistych potrzeb każdego użytkownika. Plus Internet na karte jest również bardzo atrakcyjną propozycją, ponieważ gwarantuje korzystanie z technologii LTE.