dodatki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/woda-zywa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak skutecznie wychowywać własne maluchy?

Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży
Autor: Wójcik
Źródło: Wójcik
Lalki monster high silnie różnią się tematyką od banalnych Barbie. Ukazani zostali pod ich postacią trochę straszni uczniowie z wyjątkowej szkoły wyższej dla „potworów”. Lalki zostały intrygująco wykonane i utrzymane w rzadkiej palecie palecie. Lalki są zdecydowanie przeznaczone dla dziewcząt w wieku ponad dziesięć lat. Do zestawu możesz dokupić również klimatyczne przedmioty – np. maty oraz plany lekcji.

Wybierz strój na pierwsza komunię swojego dziecka

Pierwsza komunia święta
Autor: mfb1982
Źródło: http://sxc.hu
Już za chwilę wiosna, a w związku z tym pora intensywnych przygotowań do Pierwszej Komunii. W kościołach w całym kraju będą odbywać się uroczystości związane z przyjęciem po raz pierwszy setek dzieci komunii świętej. Jednak zanim to nastąpi, należy się takiej uroczystości stosownie przygotować. I będą to przygotowania różnego rodzaju: te duchowe i świeckie. Wybierając sukienkę dla dziewczynki, kierujmy się najważniejszą zasadą: dobry styl i klasa polegają na umiarze, natomiast nadmiar jest wrogiem szykownych stylizacji i może zniszczyć urok nawet najelegantszej sukienki.

Login

Powered by Drupal, an open source content management system
 
 
by R & T